fbpx

Reklama

Wykonujemy zrównano ulotki jak i wizytówki. Polecamy dwa rodzaje wizytówek. Jednostronne w nakładzie 500 sztuk, oraz dwustronne w nakładzie 1000sztuk. Wykonujemy również projekty graficzne dostosowane do Państwa potrzeb które sprawią, że Wasze wizytówki będą wyjątkowe.

Wizytówki – Ulotki

Wykonujemy zrównano ulotki jak i wizytówki. Polecamy dwa rodzaje wizytówek. Jednostronne w nakładzie 500 sztuk, oraz dwustronne w nakładzie 1000sztuk. Wykonujemy również projekty graficzne dostosowane do Państwa potrzeb które sprawią, że Wasze wizytówki będą wyjątkowe.

Wykonujemy Banery Reklamowe oczkowane do szerokości 3m i dowolnej długości. Banery są odporne na pogodę i trwałe. Oczkowanie w dowolnej odległości. Cena jest uzależniona od wielkości zamówienia. Są to banery wykonane z materiału wysokiej jakości.

Oferujemy Państwu kompletne pieczątki. Używamy nowoczesnych automatów polskiej produkcji o wysokiej jakości. Obudowy pieczątek są dostępne
w różnych kolorach. Automaty posiadają mocną i stabilna obudowę, która zapewnia precyzyjne odbicia oraz zatyczkę z wygodnym zamknięciem zabezpieczającym przed zabrudzeniem. Płytki tekstowe do pieczątek wykonujemy metodą LASEROWĄ, dzięki czemu istnieje możliwość umieszczenie dowolnego LOGA. Pieczątki wykonane tą metodą charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Oferujemy Państwu kopleksową reklamę Państwa siedziby. Wykonujemy reklamy poczynając od oklejenia szyb sklepu folią przylepną a kończąc na podświetlanych kasetonach, oraz reklamach wielkoformatowych na budynkach.

Wykonujemy reklamę zarówno na samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe. Proponujemy Państwu reklamę z ploterowo wyciętych liter, jak
i z pełno-kolorowej grafiki. W cenie reklamy wliczony jest projekt wraz z komputerową wizualizacją.

Prowadzisz własną firmę? Szukasz niestandardowych gadżetów dla swoich klientów? Możemy przygotować dla Ciebie indywidualne produkty które sprawią, że będziesz się wyróżniała na tle konkurencji. Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie podczas którego ustalimy wspólnie jakie produkty będą dla Was najkorzystniejsze.

Prowadzisz firmę? Potrzebujesz zdjęć swojej siedziby z lotu ptaka Wykonujemy zdjęcia oraz filmy z drona zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Potrzebujesz zdjęć produktów które oferujesz swoim klientom? Prowadzisz sklep internetowy? Wykonujemy zdjęcia zarówno przedmiotów (packshoty) jak
i zdjęcia na modelach oraz w aranżacjach scenicznych.

Proponujemy Państwu wirtualny spacer składający się z panoram sferycznych połączonych ze sobą w sposób umożliwiający interaktywne przemieszczanie się. Rekomendowany fotograf Google wykona dla Państwa usługę Google Street View. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny.

Proponujemy Państwu reklamę w największych regionalnych serwisach ogłoszeniowym Bialogardzianin.pl. Oferta jest skierowana zarówno do osób które posiadają swoją stronę internetową jak i do tych którzy jej nie mają. W serwisie możemy stworzyć dla Ciebie własną stronę na której będziesz mógł umieścić opis swojej działalności. Roczny koszt całej obsługi to 190zł.

maseczki z nadrukiem

Chcesz mieć oryginalną i niepowtarzalną maseczkę, która wyróżni Cię z tłumu? Zamów maseczkę z własnym nadrukiem. Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt.