fbpx

Zaproszenia – naklejki – winietki

Winietki Ślubne

Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju papeterii ślubnej, w tym również winietek na stoły. Przygotowujemy indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klienta. 

Winietki to popularny sposób uporządkowania miejsc u gości na weselu. Ludzie decydują się na winietki z imieniem i nazwiskiem gości, lub z numerem stolika, przy którym siedzą. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Zaproszenia

Zaproszenia to bardzo ważny element każdej imprezy. Tworzymy nowoczesne, przejrzyste i przyciągające uwagę projekty w stu procentach dostosowane do Państwa potrzeb.

W naszej ofercie posiadamy również gotowe projekty zaproszeń, jak i innych elementów papeterii, więc jeśli nie mają Państwo jeszcze pomysłu na wygląd zaproszeń, ta opcja może być dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Akcesoria ślubne

Szukają Państwo ciekawych elementów dekoracji na uroczystość? W naszej ofercie mamy m.in. drewniane pudełka na obrączki ze spersonalizowanym grawerem, drewniane winietki na stoły, toppery na torty weselne i wiele innych.

Jeśli mają Państwo własny pomysł na dekoracje, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualny projekt i wykonanie.

Naklejki na alkohol

Zajmujemy się również projektami i wykonaniem spersonalizowanych naklejek na alkohol. Takie naklejki to świetny sposób na dekorację na uroczystości, np. urodziny lub wesele.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.