FILMY ŚLUBNE
 
           Masz dość długich monotonnych filmów, trwających po 3 godziny? Mamy dla Ciebie coś, co uczyni dzień Waszego ślubu jeszcze bardziej magiczny i niezapomniany. Wasz film nakręcony przez nas będziecie mogli oglądać wielokrotnie, co ważne nie nudząc się przy tym. Videofilmowanie jest realizowane przez profesjonalną ekipę dla której, tworzenie waszego filmu to nie jest tylko praca, ale robią to z pasją, a co za tym idzie wkładają w to całe swoje serce, żebyście Wy byli jak najbardziej zadowoleni z Waszego filmu.
           Tworzymy również krótkie klipy z całego wesela czy tez z pleneru, która trwają do 5 minut. Taki film możecie włączyć za każdym razem, gdy będziecie mieli gości, aby pokazać krótką retrospekcję Waszego ślubu czy też pleneru. Jest to bardzo ciekawa oferta również ze względu na to, że film z pleneru możemy nakręcić według Waszego scenariusza, czyli zrobić to w taki sposób, jak Wy to widzicie.
Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Do miast takich jak: Kołobrzeg, Koszalin, Połczyn, Szczecinek dojazd w cenie 1zl/km.
WIDEOFILMOWANIE - ŚLUB
 
           Proponujemy Państwu wykonanie filmu ślubnego. Filmy są wykonywane w dwóch opcjach, w zależności od Państwa oczekiwań. Wszystko w jakości HD.

wideofilmowanie kołobrzeg

           Jeżeli są Państwo znudzeni długimi ślubnymi filmami, to to rozwiązanie będzie idealne dla Was. W trakcie pracy korzystamy z wielu dodatkowych urządzeń (zewnętrzny rejestrator dżwięku, flycam, itp) które pozwalają na to, by Wasz film był wyjątkowy.
WERSJA PODSTAWOWA

           W wersji tej otrzymują Państwo krótki film z dnia ślubu około 60 minut w formie klipu ślubnego. Nie pokażemy na nim wszystkiego co się wydarzyło podczas ślubu i wesela. Skupimy się na najważniejszych momentach, uwypuklimy piękno tamtego dnia, pokażemy emocje. Wersja jest realizowana przez dwóch operatorów.

wideofilmowanie koszalin

              Wersja PODSTAWOWA to:
              -    2 OPERATORÓW
              -    czas pracy od przygotowań do oczepin
              -    około 60 minut filmu
              -    około 5 minut teledysku
              -    zestawy DVD z indywidualnym nadrukiem
              -    jakość HD
              -    możliwość zgrania całości na pendrive klienta (otwarzanie bezpośrednio w telewizorze)

cena 3300+ koszt dojazdu 1zł/km  

              W przypadku jednoczesnego wybrania Filmu i Zdjęć - PROMOCYJNA CENA !

cena 2800+ koszt dojazdu 1zł/km  WERSJA PRESTIŻOWA

           Wersja ta jest realizowana przez 2-3 operatorów co daje możliwość uzyskania większej dynamiki oraz pokazania ważnego momentu z kilku ujęć. W wersji tej otrzymują Państwo film z dnia ślubu trwający około 60 minut. Jest to wystarczający czas, aby pokazać wszystkie ważniejsze momenty na Państwa ślubie.

wideofilmowanie koszalin

              Wersja PRESTIŻOWA to:
              -    2-3 operatorów
              -    czas pracy od przygotowań do oczepin
              -    około 60 minut filmu
              -    około 5 minut teledysku
              -    dodatkowe ujęvia w plenerze
              -    3 zestawy DVD z indywidualnym nadrukiem
              -    jakość HD

cena 4000+ koszt dojazdu 1zł/km  
WIDEOFILMOWANIE - PLENER
 
           Proponujemy Państu wykonanie filmu z pleneru lub filmu fabularnego według scenariusza, w tygodniu po ślubie. Opcja szczególnie polecana tym, którzy nie zdążyli z rezerwacją ślubu. Usługa umożliwi Państwu posiadanie wyjątkowego filmu którego inni bedą Wam zazdrościć.


KLIP PLENEROWY

           Klip plenerowy jest to krótki 3-5 minutowy film z pleneru. Wersja jest przeznaczona dla klientów, którzy zamówili u nas usługę fotograficzną. Możemy wówczas wybrać się na 2-3 plenery, gdzie oprócz zdjęć plenerowych wykonamy zdjęcia do filmu.

cena 800 zł *+ koszt dojazdu 1zł/km  * promocyjna cena tylko przy zamówieniu usługi zdjęc plenerowych


FILM FABULARNY

           Proponujemy Państwu wykonanie filmu fabularnego z Wami w roli głównej. W filmie oprócz Was mogą zagrać inne osoby z rodziny bądź ze znajomych. Będziecie mieć własny niepowtarzalny film, który wzbudzi wiele emocji. Możecie wyobrazić sobie reakcje znajomych, krewnych którzy zobaczą 'kinowy' film z ciekawym scenariuszem, gdzie głównymi aktorami jesteście WY.

cena od 1600+ koszt dojazdu 1zł/km  
VIDEOFILMOWANIE - KLASYCZNE
 
           Jeżeli zalezy Państwu na klasycznym filmie ślubnym wysokiej jakosci HD zapraszamy Państwa do współpracy z panem Markiem, kamerzystą z wiloletnim doświadczeniem. Jest to uniwersalna produkcja pozbawiona trywialnych i tandetnych efektów cyfrowych, zrealizowana według standardów filmowych. Całośc jest realizowana wysokiej klasy kamerą HD.
WERSJA KLASYCZNA

           Wersja ta to film trwający od 2 do 3 godzin realizowany przez jednego operatora w jakości HD. Film obejmuje: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonie, oraz zabawe do końca oczepin. W trakcie wesela wykonywane sa zdjęcia gości, które umieszczane są w teledysku.

              w wersji tej otrzymuja Państwo:
              -    film trwający od 2 do 3 godznin
              -    zestaw DVD EXCLUSIVE
              -    zestawy DVD z indywidualnym nadrukiem
              -    wersje w jakości HD
              -    teledysk ze zdjęciami gości
              -    teledysk ze zdjęc plenerowych


cena 1900+ koszt dojazdu 1zł/km  

              W przypadku jednoczesnego wybrania Filmu i Zdjęć - PROMOCYJNA CENA !

cena 1800+ koszt dojazdu 1zł/km   
 Udostępnij tą podstronę na Facebooku                                                       Wrzuć na Facebooka


Login

Invalid Username or Password!